Opcje przeglądania

Cena
Promocja

Arts & Hobby Centrum działa na rynku witrażowym już od roku 1990. Decydując się na kursy witrażu czy fusingu u nas, możecie Państwo liczyć na ich profesjonalne prowadzenie, czego gwarancją jest nasze duże doświadczenie zarówno w produkcji witraży, jak i organizowaniu tego typu szkoleń.

Informujemy Państwa, że jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że osoby bezrobotne, które spełniają wymagania Urzędu Parcy, mogą otrzymać z Urzędu bezpłatne skierowanie na nasze kursy.

 

 

SZKOLENIA I KURSY

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
5 dniowy kurs fusingu 5 dniowy kurs fusingu
Cena: 2 430,00 zł
W trakcie tego 5 dniowego, 30 godzinnego, szkolenia poznasz technikę cięcia szkła, zdobienia, łączenia go w wysokiej temperaturze i gięcia. Będziesz pracował i eksperymentował na specjalnie wyselekcjonowanym szkle, odpowiednim do fusingu. Nauczysz się co to jest kompatybilność materiałów i jak ich należy używać. Poznasz różne rodzaje materiałów do zdobienia (pudy, fryty, stringersy, confetti). Dowiesz się jak osiągnąć różne efekty końcowe w zależności od temperatury. Projekt, który stworzysz i wykonasz pod okiem instruktora zapewni Ci dużą satysfakcję i będzie inspiracją do dalszej pracy.
Dostępność:
pytaj o dostępność
5 dniowy kurs klosze Tiffany 5 dniowy kurs klosze Tiffany
Cena: 2 500,00 zł
W trakcie tego 5 dniowego, 30 godzinnego kursu posiądziesz umiejętność wycięcia ze szkła i zlutowania swojej pierwszej lampy witrażowej. Wzorowana na replikach mistrza Tiffany’ego wypełni wnętrze twojego domu magicznym światłem i kolorem.
Dostępność:
pytaj o dostępność
Sklep jest w trybie podglądu

Copyright © 2017 ARTS & HOBBY CENTRUM Sp. z o. o.

 

Sklep internetowy Shoper.pl