Promocje

SZKŁO MROŻONE BEZBARWNE 5MM SZKŁO MROŻONE BEZBARWNE 5MM 14,39 zł 17,99 zł

SZKŁO DELTA ŻÓŁTA SZKŁO DELTA ŻÓŁTA 16,00 zł 20,00 zł

PATERA ŚWIĄTECZNA 17/0051/ PATERA ŚWIĄTECZNA 17/0051/ 285,66 zł 408,09 zł


SZKŁO FLOVIELLE SZKŁO FLOVIELLE 9,60 zł 12,00 zł

Arts & Hobby Centrum działa na rynku witrażowym już od roku 1990. Decydując się na kursy witrażu czy fusingu u nas, możecie Państwo liczyć na ich profesjonalne prowadzenie, czego gwarancją jest nasze duże doświadczenie zarówno w produkcji witraży, jak i organizowaniu tego typu szkoleń.

Informujemy Państwa, że jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że osoby bezrobotne, które spełniają wymagania Urzędu Parcy, mogą otrzymać z Urzędu bezpłatne skierowanie na nasze kursy.

 

 

SZKOLENIA I KURSY

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
5 dniowy kurs fusingu 5 dniowy kurs fusingu
Cena: 2 680,00 zł
W trakcie tego 5 dniowego, 30 godzinnego, szkolenia poznasz technikę cięcia szkła, zdobienia, łączenia go w wysokiej temperaturze i gięcia. Będziesz pracował i eksperymentował na specjalnie wyselekcjonowanym szkle, odpowiednim do fusingu. Nauczysz się co to jest kompatybilność materiałów i jak ich należy używać. Poznasz różne rodzaje materiałów do zdobienia (pudy, fryty, stringersy, confetti). Dowiesz się jak osiągnąć różne efekty końcowe w zależności od temperatury. Projekt, który stworzysz i wykonasz pod okiem instruktora zapewni Ci dużą satysfakcję i będzie inspiracją do dalszej pracy.
Dostępność:
pytaj o dostępność
5 dniowy kurs klosze Tiffany 5 dniowy kurs klosze Tiffany
Cena: 2 750,00 zł
W trakcie tego 5 dniowego, 30 godzinnego kursu posiądziesz umiejętność wycięcia ze szkła i zlutowania swojej pierwszej lampy witrażowej. Wzorowana na replikach mistrza Tiffany’ego wypełni wnętrze twojego domu magicznym światłem i kolorem.
Dostępność:
pytaj o dostępność
5 dniowy kurs witraż w technice klasycznej 5 dniowy kurs witraż w technice klasycznej
Cena: 2 198,99 zł
W trakcie kursu poznasz zasady rysowania i projektowania witrażu (kompozycja), nauczysz się ciąć i szlifować szkło, poznasz rodzaje profili ołowianych i ich zastosowanie oraz zasady budowy „witraża”. Nauczyciel krok po kroku przeprowadzi cię przez cały ten proces. Uzyskasz od niego fachowe wsparcie, czego zwieńczeniem będzie wspaniały witraż wykonany wg Twojego projektu, który zabierzesz do domu.
Dostępność:
pytaj o dostępność
5 dniowy kurs witraż w technice Tiffany 5 dniowy kurs witraż w technice Tiffany
Cena: 2 555,01 zł
W trakcie trwającego 5 dni, 30 godzin, kursu poznasz zasady rysowania i projektowania witrażu (kompozycja), nauczysz się ciąć i szlifować szkło, owijać taśmą miedzianą i lutować. Nauczyciel „krok po kroku” przeprowadzi Cię przez cały ten proces. Uzyskasz od niego fachowe wsparcie, czego zwieńczeniem będzie wspaniały witraż wykonany wg Twojego projektu, który zabierzesz do domu.
Dostępność:
pytaj o dostępność
Sklep jest w trybie podglądu

Copyright © 2017 ARTS & HOBBY CENTRUM Sp. z o. o.

 

Sklep internetowy Shoper.pl